Zaloguj się przez Facebooka! Zarejestruj się!

~Kristof203

No i to mi się podoba. Minimum słów maksimum treści. Można by nico skrócić, może byłoby jeszcze lepiej , ale skoro lepsze jest wrogiem dobrego, to chyba nie ma co eksperymentować.


Niestety przegadane to wszystko. A i słowa użyte są tak banalne , że momentami wiersz traci cały swój urok. Ludzkość wyprodukowała już lepsze zwroty niż "morze słone od rozpaczy". Temat wdzięczny, uniwersalny, lecz tekst w zupełności tego nie wykorzystuje. Za dużo słów, za dużo banału, za mało świeżości i chyba jednak warsztatu.


Niestety nie nastroiło mnie to pozytywnie. Momentami to wszystko nieco toporne, nieco archaiczne- w szczególności trzecia zwrotka. O ile przyjmę pewną konwencję, w której ten tekst jest pisany, to brakuje dla tej konwencji jednej zasadniczej cechy- nie ma tu rytmu. Niestety dla każdego tekstu z założenia lekkiego rytm jest rzeczą wręcz nieodzowną.


Świetny pierwszy wers. Reszta trzyma dobry poziom. Gratuluję.


Rzeczywiście nie wybrałem najlepszych tekstów hehe


Ciekawe


Nie ma już emo


Jakoś brakuję mi w tym tekście płynności. To jest w moim odczuciu wyliczanka czynności, dobrze i sprawnie napisana , ale jednak dalej wyliczanka.


Znakomite. I tyle...


To co wysuwa się na pierwszy plan to gra słowami wskazująca na całkiem niezłą świadomość poetycką. To się ceni. Na zewnątrz jest dobrze, w środku trochę gorzej. Wiersz jest nierówny, najbardziej podoba mi się czwarta zwrotka. Poza tym mam wrażenie pewnej niespójności "opowiadanej historii"


.


Ładne stylistycznie. Bardzo obrazowe. W jakiś sposób staromodne, ale w tym wypadku jest to moim zdaniem komplement. czyli ogólnie... nie jest źle.


Ciekawe i dobrze napisane. W skrócie: bardzo dobre.


Kawał dobrej, porządnej poezji. Rispekta


Słownie jest to nawet sprawne, choć nieco anachroniczne, jednak mam wrażenie że występuję tu wyraźny przerost formy nad treścią


To nie jest dobry tekst. To nie jest nawet tekst przeciętny. Bardzo, bardzo blisko mu do tekstu słabego. Niestety.


Albo mi się zdaję albo nawiązujesz do dziwek. Ocena bez względu na naszą znajomość.


malownicze


Są w tym wszystkim dobre intencję, jednak tekst bardzo "skrzypi" szcególnie jeśli chodzi o jego rytm, co moim zdaniem bardzo obniża jego ocenę.


Ciekawa kompozycja, dodatkowo podoba mi się warstwa tekstowa.


Zręczne i zgodnie z nazwą dzaiłu malutkie, można by nawet powiedzieć że ulotne


Podoba mi się- szczególnie warstwa słowna. Bardzo solidny, przepełniony emocjami tekst.


Ciekawe. Podoba mi się koncept, choć może trochę przeładowałaś tekst. Ogólnie tekst klasa.( wiem, bardzo konstruktywna opinia).


"symbol niemożliwego
któremu żal było krzewu niż sto dwadzieścia tysięcy ludzi " - chyba tu czegoś brakuje. Poza tym chybiony tekst szczególnie pod względem technicznym.


Może być i humor. Ogólnie tekst ciekawy.1 2 3 4 5 6 ... 11 Następna strona
© 2001-2017 Grupa Onet.pl SA - digart.pl v.6
RSS Wszelkie materiały i wypowiedzi zamieszczone w serwisie należą do ich autorów. Grupa Onet.pl S.A. i zespół digart.pl nie odpowiadają za ich treść.
strona główna | regulamin | zasady korzystania | faq | załoga | RSS | reklama | kontakt